AKTUALNA LICENCJA

KADRA KLUBU

dsc01214.jpg

NAJPOPULARNIEJSI SPORTOWCY

Najlepsi sportowcy '16

Mistrzynie KUMITE

OBÓZ RYTRO - 2016

Mistrzowie KATA

Puchar Solny

Nadia i Damian

nadiadamian.jpg

ME Estonia 2015

Mistrz.Makroreg. 2015

Sensei Edward II DAN

Iza i Klaudia na MMP 2014

Młoda medalistka

TURNIEJ/EGZAMIN NKSKK

Gazeta Krakowska

WAPIENNE 2012

Grupa dziecięca egz.

II SEMINARIUM KRAKÓW

Kraków 2011 AWF

Shihan i Sensei 03.02.12r

Egzamin 22.01.2012r.

Advertisement
Informacja - TURNIEJ KARATE KYOKUSHIN
 
TURNIEJ KARATE KYOKUSHIN - Jasło 25.03.2017r
komunikat (pdf) » kliknij

 

 
 
 
MMP - Przeworsk
MISTRZOSTWA MAKROREGIONU POŁUDNIOWEGO, MIĘDZYWOJEWÓDZKIE MISTRZOSTWA MŁODZIKÓW KARATE KYOKUSHIN i KARATE WKF– Przeworsk 12.03.2017r.

W Mistrzostwach wzięło udział 270 zawodników reprezentujących 31 Ośrodków Karate.
Reprezentacja Nowosądeckiego Klubu Karate Kyokushin zdobyła 3 złote medale, 2 srebrne i 5 brązowych.
Shihan Andrzej Drewniak- Prezes Polskiego Związku Karate i Shihan Andrzej Krawontka-sędzia karate
ze zdobywcami głównych trofeów Mistrzostw Makroregionu Południowego Karate Kyokushin:
Karolina Sekuła, Iza Pogwizd, Nikodem Święs, Szymon Jaskułka, Klemens Ogórek i Natalia Lach.
 
Artykuł z portalu nowysacz.pl:
Artykuł z portalu nowysacz.pl
Link do artykułu na stronach portalu nowysacz.pl » kliknij
 
Nikodem Święs zdobył złoty medal w kumite juniorów młodszych
i brązowy w karate WKF open.
Izabella Pogwizd zdobyła złoty medal w karate WKF open
i 3-cie miejsce w kumite seniorek.
  
Karolina Sekuła wywalczyła złoty medal w karate WKF open
i 3-cie miejsce w kumite młodziczek.
Szymon Jaskułka zdobył srebrny medal a Klemens Ogórek brązowy w
karate WKF juniorów open, Szymon wywalczył 2-gie miejsce w kumite juniorów a Klemens 3-cie miejsce.
 
Shihan Andrzej Krawontka z reprezentacją Klubu: Klaudia Kowalska, Tomasz Janczyk, Natalia Lach,
Karolina Sekuła, Nikodem Święs, Klemens Ogórek, Szymon Jaskułka, Iza Pogwizd.
 
Dwunastoletnia Klaudia Kowalska została Sportowcem Roku 2016!
Artykuł z Gazety Krakowskiej on-line 06.03.2017
Artykuł z Gazety Krakowskiej on-line z 06.03.2017 (wywiad z Shihan A.Krawontka, zdjęcia i film z treningu) » kliknij aby przejść do artykułu
 
Informacja
NAJPOPULARNIEJSZY SPORTOWIEC 2016r.
 
REGIONU NOWOSĄDECKIEGO, LIMANOWSKIEGO I GORLICKIEGO
 
/Plebiscyt Gazety Krakowskiej
 
 
Zawodnicy Nowosądeckiego Klubu Karate Kyokushin z głównymi trofeami Plebiscytu.
 
Zawodnicy Nowosądeckiego Klubu Karate Kyokushin z głównymi trofeami Plebiscytu.
 
Klemens Ogórek, Dominik Janik, Klaudia Kowalska, Nadia Potoczek i Shihan Andrzej Krawontka
 
 
 
Klaudia Kowalska – najpopularniejszym Sportowcem 2016r, Dominik Janik zajął 3-cie miejsce
Odkrycie Roku: 2-gie miejsce – Nadia Potoczek, 3-cie Klemens Ogórek
Klaudia Kowalska – najpopularniejszym Sportowcem 2016r,
Dominik Janik zajął 3-cie miejsce
Odkrycie Roku: 2-gie miejsce – Nadia Potoczek,
3-cie Klemens Ogórek
 
  
 
Klaudia Kowalska jest Sportowcem Roku 2016!
Klaudia Kowalska jest Sportowcem Roku 2016! >> kliknij aby przeczytać artykuł
Czytaj całość…
 
Zawodnicy NKSKK zwyciężają w Carpathia CUP Karate w Rzeszowie - nowysacz.pl
Zawodnicy NKSKK zwyciężają w Carpathia CUP Karate w Rzeszowie
 
Plebiscyt - sadeczanin.info
Klaudia Kowalska w gronie Finalistów Plebiscytu na Najpopularniejszego Sportowca 2016 roku
Klaudia Kowalska w gronie Finalistów Plebiscytu na Najpopularniejszego Sportowca 2016 roku
  
Klaudia z organizatorem plebiscytu Tomaszem Michałowskim i z-cą prezydenta Wojciechem Piechem

 

oraz z Shihan Andrzejem Krawontka i posłem Józefem Leśniakiem-byłym karateką Klubu

Klaudia z organizatorem plebiscytu Tomaszem Michałowskim i z-cą prezydenta Wojciechem Piechem
oraz z Shihan Andrzejem Krawontka i posłem Józefem Leśniakiem-byłym karateką Klubu
 
Puchar Karpat Karate CARPATHIA 2017
PUCHAR KARPAT KARATE Rzeszów 11.02.2017r

W zawodach startowało 517 zawodniczek i zawodników karate z 27 Klubów Karate Polski oraz z Rosji, Ukrainy, Białorusi, Węgier, Słowacji, Austrii, Szwecji, Litwy, Czech i Belgi.

Otwarcie zawodówSędziowie karate
Otwarcie zawodów
Sędziowie karate
  
Kumite chłopców: Dominik Janik wszystkie walki wygrał przed czasemKumite dziewcząt: Klaudia Kowalska w finale pokonała zawodniczkę z Białorusi.
Kumite chłopców: Dominik Janik wszystkie walki wygrał przed czasem 2-gie miejsce zajął zawodnik z Białorusi a 3-cie z Ukrainy.
Kumite dziewcząt: Klaudia Kowalska w finale pokonała zawodniczkę z Białorusi.
 
Zawodnicy Nowosądeckiego Klubu Karate wywalczyli: Janik Dominik 1-sze miejsce w kumite chłopców i Klaudia Kowalska 1-sze miejsce w kumite dziewcząt oraz Izabella Pogwizd 3-cie miejsce w kumite seniorek.
Zawodnicy Nowosądeckiego Klubu Karate wywalczyli: Janik Dominik 1-sze miejsce w kumite chłopców i Klaudia Kowalska 1-sze miejsce w kumite dziewcząt oraz Izabella Pogwizd 3-cie miejsce w kumite seniorek.
 
Informacja - Egzamin karate
EGZAMIN KARATE KYOKUSHIN
Nowy Sącz 22.01.2017r.
EGZAMIN KARATE KYOKUSHIN Nowy Sącz 22.01.2017r
 
W egzaminie wzięło udział 120 karateka z Nowego Sącza, Gorlic i Łukowicy.
 
Shihan Andrzej Krawontka i Sensei Stanisław Klimkiewicz, Sensei Łukasz Krawontka, Sensei Edward Krawczyk.
Shihan Andrzej Krawontka i Sensei Stanisław Klimkiewicz, Sensei Łukasz Krawontka, Sensei Edward Krawczyk.
  
 
Zawody KARATE-KATA

Sędziowie karate i wyróżnieni zawodnicy.
Sędziowie karate i wyróżnieni zawodnicy.
  
Kategoria – dzieci młodsze  1. Nadia Potoczek   2. Paweł Świerczyński   3. Karol MilanowskiKategoria - dzieci: 1. Dominik Janik	2. Damian Potoczek     3. Michał Gaber
Kategoria – dzieci młodsze
1. Nadia Potoczek 2. Paweł Świerczyński 3. Karol Milanowski
Kategoria - dzieci
1. Dominik Janik 2. Damian Potoczek 3. Michał Gaber
Kategoria - kadetki: 1. Zofia Krzyszych	2. Klaudia Kowalska	3. Nina RębiszKategoria - kadeci: 1. Tomasz Janczyk	    2. Jakub Janór	3. Adrian Schneider
Kategoria - kadetki
1. Zofia Krzyszych 2. Klaudia Kowalska 3. Nina Rębisz
Kategoria - kadeci
1. Tomasz Janczyk 2. Jakub Janór 3. Adrian Schneider
Kategoria – młodziczki/juniorki: 1. Kamila Nowak	   2. Izabella Pogwizd	3. Katarzyna NalepaKategoria – juniorzy: 1. Tomasz Witusik   2. Nikodem Święs    3. Klemens Ogórek
Kategoria – młodziczki/juniorki: 1. Kamila Nowak 2. Izabella Pogwizd 3. Katarzyna Nalepa
Kategoria – juniorzy
1. Tomasz Witusik 2. Nikodem Święs 3. Klemens Ogórek
Kata drużynowe: 1.  Dominik Janik, Fabian Hamiga, Damian PotoczekTrofea zawodów
Kata drużynowe
1. Dominik Janik, Fabian Hamiga, Damian Potoczek
Trofea zawodów
  
 
Plebiscyt 2016
Plebiscyty na „Najpopularniejszych Sportowców 2016 roku”
głosujemy na Naszych zawodników:
    
Dominik JanikKlemens OgórekKlaudia Kowalska
Nadia Potoczek
Dominik Janik

Klemens Ogórek

Klaudia Kowalska

Nadia Potoczek


Wewnątrz artykułu informacje o plebiscytach Stowarzyszenia dla Miasta i Gazety Krakowskiej.
Czytaj całość…
 
Ranking NKSKK 2016
Ranking zawodników Nowosądeckiego Klubu Karate Kyokushin - 2016r.
 
Czytaj całość…
 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 nast. » koniec »»

Pozycje :: 1 - 12 z 85
2017 ©