Informacja - Ogólnopolski Turniej Karate - Sandomierz

Ogólnopolski Turniej Karate - Sandomierz 08.04.2017r

W Turnieju startowało 300 karateka z 27 Klubów Karate Polski.
Nowosądecki Klub Karate Kyokushin reprezentowali: Kamila Nowak, Tomasz Janczyk, Dominik Janik, Klaudia Kowalska, Natalia Lach, Karolina Sekuła.

Shihan Andrzej Krawontka z wyróżnionymi zawodnikami Klubu: Karolina Sekuła i Kamila Nowak wywalczyły brązowe medale.Shihan Andrzej Krawontka z wyróżnionymi zawodnikami Klubu: Karolina Sekuła i Kamila Nowak wywalczyły brązowe medale.
Shihan Andrzej Krawontka z wyróżnionymi zawodnikami Klubu: Karolina Sekuła i Kamila Nowak wywalczyły brązowe medale.

Gazeta Krakowska 07.04.2017
Czytaj całość…

Informacja - Walne Zgromadzenie
Walne Zgromadzenie Sprawozdawcze Członków
Nowosądeckiego Klubu Sportowego Karate Kyokushin.
Nowy Sącz 05.04.2017r

Walne Zgromadzenie Sprawozdawcze Członków Nowosądeckiego Klubu Sportowego Karate KyokushinWalne Zgromadzenie Sprawozdawcze Członków Nowosądeckiego Klubu Sportowego Karate Kyokushin
Marek Wystarczyk, Leszek Duda, Andrzej Krawontka, Robert Popardowski, Franciszek Bartula, Łukasz Krawontka, Jarosław Poręba, Edward Krawczyk, Marek Olszak, Adam Surówka.

Gazeta Krakowska 30.03.2017

Artykuł z Gazety Krakowskiej 30.03.2017 » kliknij aby powiększyć

Artykuł na portalu nowysacz.pl z 30.03.2017
Karatecy z Nowego Sącza wrócili z pucharami - kliknij

Artykuł na portalu nowysacz.pl » kliknij aby przeczytać i obejrzeć zdjęcia

OTWARTY TURNIEJ KARATE - Jasło 25.03.2017r

Na starcie Turnieju stanęło 200 zawodników reprezentujących Kluby z Góry Kalwarii, Nowego Sącza, Limanowej, Warszawy, Tarnobrzega, Nowej Dęby, Biecza, Stróż, Uścia Gorlickiego, Frysztaka, Kołaczyc, oraz Jasła.
Zawodnicy młodsi z trofeami Turnieju.

Reprezentacja Nowosądeckiego Klubu Sportowego Karate Kyokushin dzielnie promowała Miasto Nowy Sącz.
Główne trofea Turnieju zdobyli Damian Potoczek, Dominik Janik i Nadia Potoczek.
2-gie miejsca na podium wywalczyli: Klaudia Kowalska, Klemens Ogórek, Karol Milanowski i Jakub Kruczek. Na 3-cim miejscu podium stanęli Mikołaj Milanowski, Fabian Hamiga i Zofia Szczygieł.
W reprezentacji Nowosądeckiego Klubu walczyli ponadto: Kamila Nowak, Szymon Ogórek i Natalia Lach.

Shihan Andrzej Krawontka z wyróżnionymi zawodnikami Klubu

Prezentacja zdobytych pucharów

MMP - Przeworsk
MISTRZOSTWA MAKROREGIONU POŁUDNIOWEGO, MIĘDZYWOJEWÓDZKIE MISTRZOSTWA MŁODZIKÓW KARATE KYOKUSHIN i KARATE WKF– Przeworsk 12.03.2017r.

W Mistrzostwach wzięło udział 270 zawodników reprezentujących 31 Ośrodków Karate.
Reprezentacja Nowosądeckiego Klubu Karate Kyokushin zdobyła 3 złote medale, 2 srebrne i 5 brązowych.
Shihan Andrzej Drewniak- Prezes Polskiego Związku Karate i Shihan Andrzej Krawontka-sędzia karate
ze zdobywcami głównych trofeów Mistrzostw Makroregionu Południowego Karate Kyokushin:
Karolina Sekuła, Iza Pogwizd, Nikodem Święs, Szymon Jaskułka, Klemens Ogórek i Natalia Lach.