Egzamin 22.01.2012r.

Zapisy 2019
10.08.2019.
Zapisy
 Grupa zaawansowana 1-szy trening 05.09. Grupa młodzieżowa-zawodnicza 06.09. godz. 18:30

Rytro 2019
10.08.2019.
LETNI OBÓZ KARATE – Rytro 2019

W obozie wzięło udział ponad 60 zawodników Nowosądeckiego i Gorlickiego Klubu Karate Kyokushin.
Zajęcia odbywały się w terenie, na sali gimnastycznej w Perle Południa i w DOJO-Ryterski.
Uczestnicy współzawodniczyli w grach zespołowych: piłka plażowa i nożna oraz w bilarda i tenisa,
korzystali z kąpieli w basenie hotelu Perła Południa i pokonywali trasy w Parku linowym.

LETNI OBÓZ KARATE - Rytro 2019

Kadra obozowa: shihan Andrzej Krawontka, sensei: Stanisław Klimkiewicz, Edward Krawczyk, Robert Popardowski, senpai: Marek Olszak, Tomasz Witusik i wychowawca/opiekun Urszula Krawontka-Pabich.

Letni Turniej KarateLetni Turniej Karate
Wyróżnieni zawodnicy z multimedalistą Dominikiem Ptaszkowskim.

Turniej KUMITE-KATA
Turniej KUMITE-KATATurniej KUMITE-KATA
Juniorzy: I m. J.Miś, II D.Ptaszkowski, W.Wygrecki.
Juniorki: I m. K.Kowalska, II M.Janik, O.Zarabska.

Kadeci: I m. M.Milanowski, II K.Milanowski, A.Malisz.
Kadetki:I m. K.Zarabska, II E.Tuczyńska, J.Olszak.

Zajęcia sportowe w terenie
Zajęcia sportowe w terenieZajęcia sportowe w terenie

Wycieczka na ruiny zamku Ryterskiego
Wycieczka na ruiny zamku RyterskiegoWycieczka na ruiny zamku Ryterskiego

Pokaz Straży Pożarnej i Policji – ratownictwo medyczne
Pokaz Straży Pożarnej i Policji – ratownictwo medycznePokaz Straży Pożarnej i Policji – ratownictwo medyczne

Współzawodnictwo w grupach obozowych w piłkę siatkową-plażową i piłkę nożną
Współzawodnictwo w grupach obozowych w piłkę siatkową-plażową i piłkę nożnąWspółzawodnictwo w grupach obozowych w piłkę siatkową-plażową i piłkę nożną

Zielony kulig – ognisko w Nadleśnictwie
Zielony kulig – ognisko w NadleśnictwieZielony kulig – ognisko w Nadleśnictwie
Zielony kulig – ognisko w NadleśnictwieZielony kulig – ognisko w NadleśnictwieZielony kulig – ognisko w Nadleśnictwie

Sayonara – pasowanie na SAMURAJA – występy grup obozowych
Sayonara – pasowanie na SAMURAJA – występy grup obozowychSayonara – pasowanie na SAMURAJA – występy grup obozowychSayonara – pasowanie na SAMURAJA – występy grup obozowych

Informacja - AWF Kraków 2019
22.07.2019.
Wschodnio europejskie Zgrupowanie Szkoleniowe
kierowników i instruktorów Karate Kyokushin
AWF Kraków 2019

Wschodnio europejskie Zgrupowanie SzkolenioweWschodnio europejskie Zgrupowanie Szkoleniowe
Shihan Antonio Pinero, shihan Andrzej Krawontka, sensei Robert Popardowski,
sensei Preis i senpai Marek Olszowski – zdał egzamin na I dan.
Certyfikaty wręczają shihan: A. Pinero, A. Drewniak, L. Samitowski

Informacja - Limanowa
17.06.2019.
Międzynarodowy Turniej Karate Kyokushin

Limanowa 15.06.2019r.

W zawodach startowało 300 zawodników karate z 40 Klubów Polski, Czech, Węgier, Litwy i Ukrainy.

Reprezentacja Klubu Karate Kyokushin
Reprezentacja Klubu Karate Kyokushin z shihan Andrzejem Krawontka:
Kamila Nowak, Nadia Potoczek, Karolina Sekuła, Damian Potoczek, Klaudia Kowalska, Paulina Bomba, Martyna Janik i Emilia Tuczyńska.

Nadia Potoczek zajęła I miejsce w kata kadetekKarolina Sekuła zajęła II miejsce w kumite juniorek mł. -60kg
Nadia Potoczek zajęła I miejsce w kata kadetek.Karolina Sekuła zajęła II miejsce w kumite juniorek mł. -60kg.

Informacja - egzamin
05.06.2019.

EGZAMIN KARATE – Nowy Sącz 08.06.2019r.

Komisja egzaminacyjna: shihan Andrzej Krawontka, sensei: S. Klimkiewicz 3 dan,
Ł. Krawontka 3 dan, E. Krawczyk 2 dan, R. Popardowski 1 dan, M. Grzeszczuk 1 dan.

Egzamin walki karate – konfrontacja przed Międzynarodowym Turniejem 15.06.2019r.

Podsumowanie roku szkoleniowego karate.

Turniej - Nowy Targ
04.06.2019.
Ogólnopolski Turniej Karate Kyokushin
Nowy Targ 02.06.2019r.

W Turnieju startowało ponad 150 zawodników karate z 12 Klubów Karate.
Nowosądecki Klub Sportowy Karate Kyokushin w klasyfikacji drużynowej zajął III miejsce.

Reprezentacja Nowosądeckiego Klubu Sportowego Karate Kyokushin
Reprezentacja Nowosądeckiego Klubu Sportowego Karate Kyokushin z sensei Edwardem Krawczykiem: Leszek Duda,
Oliwia i Karolina Zarabska, Laura Kłapacz, Damian i Nadia Potoczek, Piotr Kijowski, Radosław Łatka, Klaudia Kowalska,
Wiktor Wygrecki, Kalina i Franciszek Kawalec, Adrian Schneider, Emilia Cedzidło, Hubert Korabik, Bartek Bugajski, Franciszek Stanisz.

Klaudia Kowalska zajęła 1-sze miejsce w kumite juniorek mł. - 50kg, Oliwia Zarabska 1-sze miejsce w kumite juniorek mł. +50kg,
Karolina Sekuła 1-sze miejsce w kata juniorek i 2-gie w kumite juniorek mł. +50kg, Damian Potoczek 2-gie miejsce w kumite i 3-cie w kata, Emilia Cedzidło i B. Bugajski 1-sze miejsca w kumite dzieci, 3-cie miejsca zajęli: Piotr Kijowski, Nadia Potoczek. W.Wygrecki.

Informacja - Sandomierz
26.03.2019.
Ogólnopolski Turniej Karate Kyokushin - Sandomierz 06.04.2019r.

W zawodach startowało 300 zawodników karate.
Dziewczyny z naszego Klubu na podium Turnieju.

Klaudia Kowalska po trzech zwycięskich walkach zdobyła złoty medal a Martyna Janik brązowy.

Zwiedzanie Sandomierza.Zwiedzanie Sandomierza.
Zwiedzanie Sandomierza.

Informacja - Wieliczka
26.03.2019.
Międzynarodowy Turniej o Puchar Solny Karate Kyokushin

Wieliczka 11 maja 2019r.

W Turnieju startowało 350 zawodników karate z 45 Klubów z Polski, Czech, Rumunii i Niemiec.

z trenerem/sędzią shihan Andrzejem Krawontka i instruktorem/sędzią sensei Edwardem Krawczykiem:
Kamila Nowak, Hubert Korabik, Laura Kłapacz, Nadia Potoczek, Karolina Sekuła, Klaudia Kowalska,
Nikodem Święs, Martyna Janik, Damian Potoczek, Oliwia Zarabska, Emilia Tuczyńska, Karolina Zarabska
i Wiktor Wygrecki.

Uroczyste otwarcie Międzynarodowego Turnieju o Puchar SolnyUroczyste otwarcie Międzynarodowego Turnieju o Puchar Solny
Uroczyste otwarcie Międzynarodowego Turnieju o Puchar Solny

Nadia Potoczek zdobyła złoty medal w kata kadetek.
Karolina Sekuła wywalczyła złoty medal a Oliwia Zarabska brązowy w kumite juniorek młodszych -60kg.Nadia Potoczek zdobyła złoty medal w kata kadetek.

Damian Potoczek zajął II miejsce w kata młodzików i III miejsce w kumite młodzików -45kg.Klaudia Kowalska zdobyła srebrny medal w kumite juniorek młodszych -50kg.

Nikodem Święs wywalczył brązowy medal w kumite juniorów -75kg.Wiktor Wygrecki zajął III miejsce w kumite młodzików +60kg.

Zawodnicy Klubu prezentują wywalczone trofea Międzynarodowego Turnieju Karate.
Zawodnicy Klubu prezentują wywalczone trofea Międzynarodowego Turnieju Karate

Artykuł z portalu ts dobry tygodnik sądecki » link do artykułu

Karate. NKS z medalami ...

Kadra szkoleniowa Klubu
01.03.2019.
Kadra szkoleniowa Klubu:
shihan Andrzej Krawontka 5 dan, sensei: Łukasz Krawontka 3 dan, Edward Krawczyk 2 dan,
Robert Popardowski 1 dan, Stanisław Klimkiewicz 3 dan, Marcin Grzeszczuk 1 dan.

Informacja - Będzin
11.02.2019.
Turniej Karate Kyokushin - Będzin 02.03.2019r.

W zawodach startowało 300 zawodników z 29 klubów Karate.

Reprezentacja NKSKK

Nowosądecki Klub reprezentowali: Klaudia Kowalska, Martyna Janik, Nadia Potoczek, Damian Potoczek i trener/sędzia shihan Andrzej Krawontka.

Martyna Janik wywalczyła złoty medal w kumiteNadia Potoczek zdobyła złoty medal w kata kadetek młodszych