AKTUALNA LICENCJA

KADRA SZKOLENIOWA

kadra2020.jpg

OBÓZ RYTRO - 2019

rytro2019.jpg

KAROL i MIKOŁAJ 2020

Karolina i Nadia 2019

dsc05210m.jpg

EGZAMIN KARATE 2019

egz2019.jpg

PUCHAR POLSKI 2018

2a.jpg

AWF KRAKÓW 2018

V-ce MP i brąz ME 2018

20180921_195656mod.jpg

MISTRZOWIE KARATE

mistrzowie_karate-m.jpg

Szymon i Klemens

211936.jpg

Kamila Nowak V-ce ME '17

LETNI OBÓZ KARATE

Shihan i Prezydent

Tort Nika

tortnikadmo.jpg

NAJPOPULARNIEJSI SPORTOWCY

Najlepsi sportowcy '16

Mistrzynie KUMITE

Mistrzowie KATA

Puchar Solny

ME Estonia 2015

Sensei Edward II DAN

TURNIEJ/EGZAMIN NKSKK

Gazeta Krakowska

WAPIENNE 2012

Grupa dziecięca egz.

II SEMINARIUM KRAKÓW

Kraków 2011 AWF

Shihan i Sensei 03.02.12r

Egzamin 22.01.2012r.

 
Informacja - Turniej w Sieradzu
11.09.2016.
MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ W KARATE KYOKUSHIN

Sieradz, 1 października 2016r.
W zawodach startowało 251 zawodników z 36 Klubów Karate Polski oraz reprezentacje Rosji, Czech i Irlandii.
Nowosądecki Klub Karate Kyokushin
Nowosądecki Klub Karate Kyokushin reprezentowali: Mateusz Zarotyński, Kamila Nowak, Iza Pogwizd, Klaudia Kowalska, Klemens Ogórek, Karolina Sekuła, Szymon Ogórek i Shihan Andrzej Krawontka
 
Iza Pogwizd zajęła 1-sze miejsce w kat. kumite kobiet +18 lat, 2-gie miejsca wywalczyli Klemens Ogórek w kumite młodzików i Szymon Ogórek w kumite kadetów, 3-cie miejsca zdobyli: Mateusz Zarotyński w kumite juniorów oraz Karolina Sekuła i Kamila Nowak w kumite kadetek.
 
Shihan Andrzej Drewniak Prezes Polskiego Związku Karate z drużyną z Nowego Sącza.
Shihan Andrzej Drewniak Prezes Polskiego Związku Karate z drużyną z Nowego Sącza.
AfrikaansAlbanianArabicArmenianAzerbaijaniBasqueBelarusianBulgarianCatalanChinese (Simplified)Chinese (Traditional)CroatianCzechDanishDetect languageDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGeorgianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatinLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishThaiTurkishUkrainianUrduVietnameseWelshYiddishAfrikaansAlbanianArabicArmenianAzerbaijaniBasqueBelarusianBulgarianCatalanChinese (Simplified)Chinese (Traditional)CroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGeorgianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatinLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishThaiTurkishUkrainianUrduVietnameseWelshYiddish
Detect language » Polish
AfrikaansAlbanianArabicArmenianAzerbaijaniBasqueBelarusianBulgarianCatalanChinese (Simplified)Chinese (Traditional)CroatianCzechDanishDetect languageDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGeorgianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatinLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishThaiTurkishUkrainianUrduVietnameseWelshYiddishAfrikaansAlbanianArabicArmenianAzerbaijaniBasqueBelarusianBulgarianCatalanChinese (Simplified)Chinese (Traditional)CroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGeorgianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatinLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishThaiTurkishUkrainianUrduVietnameseWelshYiddish
Detect language » Polish
AfrikaansAlbanianArabicArmenianAzerbaijaniBasqueBelarusianBulgarianCatalanChinese (Simplified)Chinese (Traditional)CroatianCzechDanishDetect languageDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGeorgianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatinLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishThaiTurkishUkrainianUrduVietnameseWelshYiddishAfrikaansAlbanianArabicArmenianAzerbaijaniBasqueBelarusianBulgarianCatalanChinese (Simplified)Chinese (Traditional)CroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGeorgianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatinLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishThaiTurkishUkrainianUrduVietnameseWelshYiddish
Detect language » Polish
 
Informacja - Mistrzostwa Europy Kyokushin 2016
11.09.2016.
Mistrzostwa Europy Kyokushin 2016 - Holandia Arnhem-Papendal

Zgrupowanie kadry narodowej - Kraków 17.09.2016r

Zgrupowanie kadry narodowej - Kraków 17.09.2016r
 

W zgrupowaniu biorą udział licencjonowani zawodnicy Polskiego Związku Karate.
 
Informacja - zapisy
11.09.2016.
Zapisy ... kliknij
Zajęcia sportowe w Klubie prowadzą wykwalifikowani trenerzy i instruktorzy karate: shihan Andrzej Krawontka i sensei: Edward Krawczyk, Łukasz Krawontka, Stanisław Klimkiewicz oraz sempai Robert Popardowski.

 
Informacja - Turniej w Jastrzębiu Zdroju
11.09.2016.
TURNIEJ KUMITE - Jastrzębie Zdrój 5 listopada 2016r.

W Turnieju startowało 352 zawodniczek i zawodników karate z 31 Klubów Karate Polski i Czech.
Zawodniczki Nowosądeckiego Klubu Sportowego Karate Kyokushin zdobyły 3 medale w kategoriach kumite (1 złoty, 1 srebrny i 1 brązowy). Gratulujemy.
 Reprezentacja Nowosądeckiego Klubu Karate Kyokushin
Reprezentacja Nowosądeckiego Klubu Karate Kyokushin:
Klaudia Kowalska, Karolina Sekuła, Iza Pogwizd, Kamila Nowak.
 
Czytaj całość…
 
Ruszyły zapisy - sadeczanin.info 02.09.2016
02.09.2016.
Zapisy - sadeczanin.info
 Artykuł pochodzi z portalu sadeczanin.info
 
 
Informacja - Turniej w Nowym Targu
20.06.2016.
Młodzieżowy Turniej Karate - Nowy Targ 19.06.2016r.

Reprezentacja Nowosądeckiego Klubu Karate Kyokushin
Reprezentacja Nowosądeckiego Klubu Karate Kyokushin:
Iza Pogwizd, Klemens Ogórek, Adam Lasyk, Andrzej Talarczyk, Krystian Lasyk, Zuzanna Sikoń, Alicja Mordarska, Kamila Nowak, Karolina Sekuła, Klaudia Kowalska, Szymon Ogórek, Sebastian Śmieszek, Patryk Lasyk, Michał Dyrek, Maciej Śmieszek, Dominik Janik, Mikołaj i Karol Milanowscy.
  
Czytaj całość…
 
Informacja - Turniej w Wieliczce
23.05.2016.
MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ O PUCHAR SOLNY KARATE KYOKUSHIN

Wieliczka 4 czerwca 2016r.

Artykuł na portalu nowysacz.pl » kliknij tu aby przeczytać
 
W Turnieju startowało 320 zawodników z 25 Klubów Karate.
  
Reprezentacja Nowosądeckiego Klubu Sportowego Karate Kyokushin
Reprezentacja Nowosądeckiego Klubu Sportowego Karate Kyokushin Dominik Janik, Tomasz Janczyk, Nadia Potoczek, Damian Potoczek, Klemens Ogórek, Kaleta Kamil, Szymon Ogórek, Klaudia Kowalska, Mateusz Zarotyński, Karolina Sekuła, Monika Zarotyńska, Kamila Nowak.
Czytaj całość…
 
EGZAMIN KARATE
23.05.2016.
EGZAMIN KARATE - 12 czerwca 2016r.
Podsumowanie roku szkoleniowego
 
W egzaminie wzięło udział 130 zawodniczek i zawodników karate.
W egzaminie wzięło udział 130 zawodniczek i zawodników karate.
 
Wtajemniczenie w sztuce Kyokushin Karate na stopnie kyu oceniali: Shihan Andrzej Krawontka 5 dan,Sensei: Stanisław Klimkiewicz 3 dan, Łukasz Krawontka 2 dan, Edward Krawczyk 2 dan, Jan Zima 2 dan.
Wtajemniczenie w sztuce Kyokushin Karate na stopnie kyu oceniali: Shihan Andrzej Krawontka 5 dan,Sensei: Stanisław Klimkiewicz 3 dan, Łukasz Krawontka 2 dan, Edward Krawczyk 2 dan, Jan Zima 2 dan.
 
Wyniki oceny zaawansowania w sztuce karate kyokushin są w DOJO.
 
Treningi po egzaminie » informacja
 
AfrikaansAlbanianArabicArmenianAzerbaijaniBasqueBelarusianBulgarianCatalanChinese (Simplified)Chinese (Traditional)CroatianCzechDanishDetect languageDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGeorgianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatinLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishThaiTurkishUkrainianUrduVietnameseWelshYiddishAfrikaansAlbanianArabicArmenianAzerbaijaniBasqueBelarusianBulgarianCatalanChinese (Simplified)Chinese (Traditional)CroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGeorgianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatinLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishThaiTurkishUkrainianUrduVietnameseWelshYiddish
Detect language » Polish
Czytaj całość…
 
Informacja - Sandomierz 17.04.2016r.
19.04.2016.
OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ KARATE - Sandomierz 17.04.2016r
  
W zawodach startowało 190 zawodniczek i zawodników z różnych Organizacji i Klubów Karate.
  
  
Reprezentacja Klubu z trofeami Turnieju.
Reprezentacja Klubu z trofeami Turnieju.
 
 
Czytaj całość…
 
Informacja - Turniej w Limanowej
19.04.2016.
Międzynarodowy Turniej Karate Kyokushin - Limanowa 14.05.2016r.

 

Na Międzynarodowym Turnieju Karate w Limanowej startowało 450 zawodniczek i zawodników karate z Polski oraz reprezentacje Czech, Estonii, Białorusi i Anglii.

Nowosądecki Klub Sportowy Karate Kyokushin reprezentowała 24 osobowa reprezentacja wywalczając zaszczytne trofea Turnieju.
  
Reprezentacja Nowosądeckiego Klubu Sportowego Karate Kyokushin
Reprezentacja Nowosądeckiego Klubu Sportowego Karate Kyokushin:
Kowalska Klaudia, Sekuła Karolina, Zarotyńska Monika, Potoczek Damian, Obrzut Rafał, Ogórek Szymon, Ogórek Klemens, Jaskułka Szymon, Zarotyński Mateusz, Kaleta Kamil, Święs Nikodem, Janczyk Tomasz, Hamiga Fabian, Potoczek Nadia, Olszak Julia, Janik Olga, Nowak Kamila, Nalepa Julia, Nalepa Katarzyna, Sikoń Zuzanna, Janik Dominik, Majka Bartłomiej, Śmieszek Sebastian, Kruczek Jakub, sędziowie karate: sensei Edward Krawczyk, Shihan Andrzej Krawontka.
  
Czytaj całość…
 
Rytro 2016
19.04.2016.
LETNIE ZGRUPOWANIE SZKOLENIOWE KARATE KYOKUSHIN
RYTRO 2016

 

Ponad 70 zawodników Nowosądeckiego i Gorlickiego Klubu Sportowego Karate Kyokushin przebywało na Zgrupowaniu Szkoleniowym przygotowującym do kolejnego sezonu sportowego karate.
Zajęcia sportowe na obiektach sportowych w Jantarze, Perle Południa i w Popradzkim Parku Krajobrazowym prowadziła kadra szkoleniowa Klubu: Shihan Andrzej Krawontka 5 dan i Sensei Stanisław Klimkiewicz 3 dan, Łukasz Krawontka 2 dan, Edward Krawczyk 2 dan i Robert Popardowski 1 kyu, na obiektach sportowych w Jantarze, Perle Południa i w Popradzkim Parku Krajobrazowym.
  
Uczestnicy Zgrupowania na treningach w terenie.
Uczestnicy Zgrupowania na treningach w terenie.
  
Zdobywanie kolejnych gór Popradzkiego Parku Krajobrazowego.
Zdobywanie kolejnych gór Popradzkiego Parku Krajobrazowego.
  
Pokazy sprzętu Straży Pożarnej z Rytra, ratownictwo medyczne i nauka udzielania 1-szej pomocy.
  
W ramach Zgrupowania organizowane były Turnieje: piłki nożnej, pływacki, bilarda i tenisa stołowego.
  
Urozmajceniem mocnych treningów były kolejne zaliczanie tras w Parku Linowym, biegi sprawnościowe na stromych trasach okolicznych gór, trening nocny z pochodniami.
Organizowane były dyskoteki, ogniska, pasowanie na Samuraja i występy artystyczne grup treningowych.
 
Uczestnicy obozu w Klubowych zawodniczych koszulkach.
Uczestnicy obozu w Klubowych zawodniczych koszulkach.
  

Sensei Edward Krawczyk, Shihan Andrzej Krawontka, Senesei Stanisław Klimkiewicz, sempai Robert Popardowski
Sensei Edward Krawczyk, Shihan Andrzej Krawontka, Senesei Stanisław Klimkiewicz, sempai Robert Popardowski

Pokaz karate w wykonaniu senesei E.Krawczyka i R.PopardowskiegoPokaz karate w wykonaniu senesei E.Krawczyka i R.Popardowskiego
Pokaz karate w wykonaniu senesei E.Krawczyka i R.Popardowskiego
 
  
  
Uczestnicy Zgrupowania zaprezentowali pokazy sztuki karate
Uczestnicy Zgrupowania zaprezentowali pokazy sztuki karate dla wypoczywających w Perle Południa oraz dla dużej grupy dzieci i młodzieży przebywającej na półkolonii w Jantarze-Gościniec Ryterski.
  
Sensei Łukasz Krawontka, sensei Stanisław Klimkiewicz, Shihan A. Krawontka, sensei Edward Krawczyk.
Sensei Łukasz Krawontka, sensei Stanisław Klimkiewicz, Shihan A. Krawontka, sensei Edward Krawczyk.
 
Podsumowaniem Zgrupowania był Letni Turniej Karate w konkurencjach kata indywidualne, synchroniczne i kumite (walka sportowa). W poszczególnych kategoriach wiekowych zwyciężyli: Dominik Leśniak, Klaudia Kowalska, Karolina Sekuła, Szymon Ogórek, Rafał Obrzut, Dominik Janik.
 Wkrótce więcej informacji.
  
 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

Pozycje :: 91 - 105 z 302
2020 ©