AKTUALNA LICENCJA

KADRA SZKOLENIOWA

kadra2020.jpg

ODWAŻNA MISTRZYNI

kkowalska1.jpg

OBÓZ RYTRO - 2019

rytro2019.jpg

KAROL i MIKOŁAJ 2020

Karolina i Nadia 2019

dsc05210m.jpg

EGZAMIN KARATE 2019

egz2019.jpg

PUCHAR POLSKI 2018

2a.jpg

AWF KRAKÓW 2018

V-ce MP i brąz ME 2018

20180921_195656mod.jpg

MISTRZOWIE KARATE

mistrzowie_karate-m.jpg

Szymon i Klemens

211936.jpg

Kamila Nowak V-ce ME '17

LETNI OBÓZ KARATE

Shihan i Prezydent

Tort Nika

tortnikadmo.jpg

NAJPOPULARNIEJSI SPORTOWCY

Najlepsi sportowcy '16

Mistrzynie KUMITE

Mistrzowie KATA

Puchar Solny

ME Estonia 2015

Sensei Edward II DAN

TURNIEJ/EGZAMIN NKSKK

Gazeta Krakowska

WAPIENNE 2012

Grupa dziecięca egz.

II SEMINARIUM KRAKÓW

Kraków 2011 AWF

Shihan i Sensei 03.02.12r

Egzamin 22.01.2012r.

 
Turniej w Łukowicy
TURNIEJ KARATE KYOKUSHIN "INPAKUTO CUP"
 
Łukowica 1 marca 2020 r.
 
 
Turniej Inpakuto CUP
W Turnieju organizowanym przez Grupę Łukowica - Nowosądeckiego Klubu Sportowego Karate Kyokushin startowało 190 karateka z 15 Klubów/Ośrodków Karate z: Sanoka Tarnowa, Nowego Targu, Zakopanego, Wieliczki, Liszek, Skawiny, Starego Sącz, Biecza, Starej Wsi, Wojnicza, Gorlic, Nowego Sącza i Łukowicy.
 
Sędzią głównym zawodów była sensei Ewa Pawlikowska,
Sędzią technicznym shihan Andrzej Krawontka, który prowadził zawody.
Przewodniczący komitetu organizacyjnego sensei Edward Krawczyk.
 
Zawody były eliminacją do Mistrzostw Makroregiony Południowego w Krakowie 21.03.2020r.
  
Inpakuto Cup
Uroczyste otwarcie zawodów.
Gośćmi honorowymi byli: Pani Poseł na Sejm Urszula Nowogórska, Wicewojewoda Małopolski Pan Józef Leśniak, Wójt Gminy Łukowica Pan Bogdan Łączkowski współorganizator Turnieju, Radni Gminy Łukowica i Prezes Małopolskiego Okręgowego Związku Karate shihan Robert Kopciowski.
  
Zgromadzeni uczcili pamięć prezydenta honorowego KWF shihan Loek Hollandra 10 dan.
 
Reprezentacja Nowosądeckiego Klubu Karate Kyokushin
Reprezentacja Nowosądeckiego Klubu Karate Kyokushin: Emilia Tuczyńska, Mikołaj Marcisz, Natalia Zamora, Martyna Janik, Maksymilian Kalisz, Klaudia Kowalska, Paulina Bomba, Kamila Nowak.
 
Medaliści
I miejsca wywalczyli: w kumite kadetów Maksymilian Kalisz i w kumite juniorek młodszych Klaudia Kowalska, II miejsca Martyna Janik w kumite juniorek młodszych, Klaudia Kowalska w kata i Mikołaj Marcisz w kata, III miejsce w zdobyła Paulina Bomba w kata dzieci.
Dominik Ptaszkowski z Gorlic i Wiktor Wygrecki z Łukowicy prezentują wywalczone trofea.
 
 
2020 ©