AKTUALNA LICENCJA

KADRA KLUBU

dsc01214.jpg

Kamila Nowak V-ce ME '17

LETNI OBÓZ KARATE

Shihan i Prezydent

Tort Nika

tortnikadmo.jpg

NAJPOPULARNIEJSI SPORTOWCY

Najlepsi sportowcy '16

Mistrzynie KUMITE

OBÓZ RYTRO - 2016

Mistrzowie KATA

Puchar Solny

Nadia i Damian

nadiadamian.jpg

ME Estonia 2015

Mistrz.Makroreg. 2015

Sensei Edward II DAN

Iza i Klaudia na MMP 2014

Młoda medalistka

TURNIEJ/EGZAMIN NKSKK

Gazeta Krakowska

WAPIENNE 2012

Grupa dziecięca egz.

II SEMINARIUM KRAKÓW

Kraków 2011 AWF

Shihan i Sensei 03.02.12r

Egzamin 22.01.2012r.

Advertisement
Puchar Karpat Karate CARPATHIA 2017
PUCHAR KARPAT KARATE Rzeszów 11.02.2017r

W zawodach startowało 517 zawodniczek i zawodników karate z 27 Klubów Karate Polski oraz z Rosji, Ukrainy, Białorusi, Węgier, Słowacji, Austrii, Szwecji, Litwy, Czech i Belgi.

Otwarcie zawodówSędziowie karate
Otwarcie zawodów
Sędziowie karate
  
Kumite chłopców: Dominik Janik wszystkie walki wygrał przed czasemKumite dziewcząt: Klaudia Kowalska w finale pokonała zawodniczkę z Białorusi.
Kumite chłopców: Dominik Janik wszystkie walki wygrał przed czasem 2-gie miejsce zajął zawodnik z Białorusi a 3-cie z Ukrainy.
Kumite dziewcząt: Klaudia Kowalska w finale pokonała zawodniczkę z Białorusi.
 
Zawodnicy Nowosądeckiego Klubu Karate wywalczyli: Janik Dominik 1-sze miejsce w kumite chłopców i Klaudia Kowalska 1-sze miejsce w kumite dziewcząt oraz Izabella Pogwizd 3-cie miejsce w kumite seniorek.
Zawodnicy Nowosądeckiego Klubu Karate wywalczyli: Janik Dominik 1-sze miejsce w kumite chłopców i Klaudia Kowalska 1-sze miejsce w kumite dziewcząt oraz Izabella Pogwizd 3-cie miejsce w kumite seniorek.
 
Informacja - Egzamin karate
EGZAMIN KARATE KYOKUSHIN
Nowy Sącz 22.01.2017r.
EGZAMIN KARATE KYOKUSHIN Nowy Sącz 22.01.2017r
 
W egzaminie wzięło udział 120 karateka z Nowego Sącza, Gorlic i Łukowicy.
 
Shihan Andrzej Krawontka i Sensei Stanisław Klimkiewicz, Sensei Łukasz Krawontka, Sensei Edward Krawczyk.
Shihan Andrzej Krawontka i Sensei Stanisław Klimkiewicz, Sensei Łukasz Krawontka, Sensei Edward Krawczyk.
  
 
Zawody KARATE-KATA

Sędziowie karate i wyróżnieni zawodnicy.
Sędziowie karate i wyróżnieni zawodnicy.
  
Kategoria – dzieci młodsze  1. Nadia Potoczek   2. Paweł Świerczyński   3. Karol MilanowskiKategoria - dzieci: 1. Dominik Janik	2. Damian Potoczek     3. Michał Gaber
Kategoria – dzieci młodsze
1. Nadia Potoczek 2. Paweł Świerczyński 3. Karol Milanowski
Kategoria - dzieci
1. Dominik Janik 2. Damian Potoczek 3. Michał Gaber
Kategoria - kadetki: 1. Zofia Krzyszych	2. Klaudia Kowalska	3. Nina RębiszKategoria - kadeci: 1. Tomasz Janczyk	    2. Jakub Janór	3. Adrian Schneider
Kategoria - kadetki
1. Zofia Krzyszych 2. Klaudia Kowalska 3. Nina Rębisz
Kategoria - kadeci
1. Tomasz Janczyk 2. Jakub Janór 3. Adrian Schneider
Kategoria – młodziczki/juniorki: 1. Kamila Nowak	   2. Izabella Pogwizd	3. Katarzyna NalepaKategoria – juniorzy: 1. Tomasz Witusik   2. Nikodem Święs    3. Klemens Ogórek
Kategoria – młodziczki/juniorki: 1. Kamila Nowak 2. Izabella Pogwizd 3. Katarzyna Nalepa
Kategoria – juniorzy
1. Tomasz Witusik 2. Nikodem Święs 3. Klemens Ogórek
Kata drużynowe: 1.  Dominik Janik, Fabian Hamiga, Damian PotoczekTrofea zawodów
Kata drużynowe
1. Dominik Janik, Fabian Hamiga, Damian Potoczek
Trofea zawodów
  
 
Plebiscyt 2016
Plebiscyty na „Najpopularniejszych Sportowców 2016 roku”
głosujemy na Naszych zawodników:
    
Dominik JanikKlemens OgórekKlaudia Kowalska
Nadia Potoczek
Dominik Janik

Klemens Ogórek

Klaudia Kowalska

Nadia Potoczek


Wewnątrz artykułu informacje o plebiscytach Stowarzyszenia dla Miasta i Gazety Krakowskiej.
Czytaj całość…
 
Ranking NKSKK 2016
Ranking zawodników Nowosądeckiego Klubu Karate Kyokushin - 2016r.
 
Czytaj całość…
 
Najlepsi sądeccy sportowcy 2015 roku
Najlepsi sądeccy sportowcy 2015 roku
 
 Prezydent Miasta Ryszard Nowak i Dyrektor Wydziału Kultury i Sportu Józef Kantor z trenerem Shihanem Andrzejem Krawontką<br />i wyróżnionymi zawodnikami Nowosądeckiego Klubu Sportowego Karate Kyokushin:<br />Miłoszem Platą, Izą Pogwizd i Klemensem Ogórkiem medalistami Mistrzostw Europy - Estonia 2015 oraz Kamilem Piętką Mistrzem Polski i zdobywcą Pucharu Polski 2015.
 
Prezydent Miasta Ryszard Nowak i Dyrektor Wydziału Kultury i Sportu Józef Kantor z trenerem Shihanem Andrzejem Krawontką
i wyróżnionymi zawodnikami Nowosądeckiego Klubu Sportowego Karate Kyokushin:
Miłoszem Platą, Izą Pogwizd i Klemensem Ogórkiem medalistami Mistrzostw Europy - Estonia 2015 oraz Kamilem Piętką Mistrzem Polski i zdobywcą Pucharu Polski 2015.
 
Prezydent Ryszard Nowak nagrodził sądeckich sportowców - portal nowysacz.pl
Prezydent Ryszard Nowak nagrodził sądeckich sportowców - portal nowysacz.pl
 
Prezydent nagrodził sportowców - portal sadeczanin.info
Prezydent nagrodził sportowców - portal sadeczanin.info
 
Informacja - Puchar Polski
 
Puchar Polski Młodzików, Juniorów, Seniorów Karate Kyokushin - Ciechanów 10.12.2016r   
  
 
Otwarcie Pucharu Polski Karate KyokushinOtwarcie Pucharu Polski Karate Kyokushin
Otwarcie Pucharu Polski Karate Kyokushin
  
Reprezentacja Nowosądeckiego Klubu
Reprezentacja Nowosądeckiego Klubu: Dominik Leśniak, Mateusz Zarotyński, Klemens Ogórek
i Shihan Andrzej Krawontka - sędzia karate
  
 
Sądeccy karatecy w Bieczu i Krośnie - nowysacz.pl 24.11.2016
Sądeccy karatecy w Bieczu i Krośnie - nowysacz.pl 24.11.2016 << kliknij aby przeczytać
 
Karatecy z Nowego Sącza walczą i zwyciężają - sadeczanin.info 23.11.2016
Karatecy z Nowego Sącza walczą i zwyciężają - sadeczanin.info 23.11.2016
 
Informacja - Turniej w Bieczu
TURNIEJ KARATE KYOKUSHIN Biecz 19 listopada 2016

Reprezentacja Nowosądeckiego Klubu Sportowego Karate Kyokushin
 
Reprezentacja Nowosądeckiego Klubu Sportowego Karate Kyokushin: Leśniak Dominik, Nowak Kamila, Sekuła Karolina, Kowalska Klaudia, Hamiga Fabian, Janczyk Tomasz, Janik Dominik, Potoczek Nadia, Milanowski Karol, Milanowski Mikołaj, Marcisz Mikołaj, Świerczyński Paweł, Mordarska Matylda, Hybel Jakub, Olszak Julia, Stępka Kajetan, Zożeń Emilia, Zbożeń Mikołaj oraz Shihan Andrzej Krawontka, sempai Marek Olszak i Rodzice.
 
Dominik Leśniak zajął 1-sze miejsce w KATA juniorów i 3-cie w KUMITE juniorów.
Dominik Leśniak zajął 1-sze miejsce w KATA juniorów i 3-cie w KUMITE juniorów.
Nadia Potoczek zdobyła 1-sze miejsce w kategorii KUMITE i 2-gie w KATA

Tomasz Janczyk wywalczył 1-sze miejsce w KATA chłopców i 3-cie w KUMITE.
W KATA dzieci 1-sze miejsce zajął Dominik Janik a 3-cie Karol Milanowski.

Zawodnicy Klubu prezentują wywalczone trofea Turnieju.
Zawodnicy Klubu prezentują wywalczone trofea Turnieju.

 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

Pozycje :: 37 - 48 z 114
2017 ©